Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 16 lat

Zapasowy Zasilacz do Acer PA-1700-02

Zasilacz PA-1700-02 do Acer S220HQL G196WL S190WL

  • Acer PA-1700-02
  • Acer PA-1700-02
  • Acer PA-1700-02
  • Acer PA-1700-02
Certyfikaty FCC, CE i ROHS
Bezpłatna wysyłka dostępna
131.72 zł 158.06 zł
  • SKU :DEL17563
  • Stan: Fabrycznie nowa
  • Marka : Acer
  • Moc : 40W
  • Wejście : 100-240V 1.8A 50-60Hz
  • Wyjście : 19V 1.58A/2.1A 40W
  • Wymiary : 5.5*1.7mm
  • Gwarancja : 12 miesięcy
  • Dostępność : Na stanie (Wysyłamy najczęściej w 1 dzień roboczy!)

Najwyższej jakości układy elektroniczne zapewniają podwyższoną trwałość, wydajność i bezpieczeństwo pracy.

Ilość:

Zalety ładowarki Acer PA-1700-02:

Diody i tranzystory o podwyższonej jakości - zapewniają wyższą maksymalną temperaturę pracy i większą sprawność
Dodatkowy filtr sieciowy - napięcie na wejściu zasilacza jest dodatkowo filtrowane
Komplet zabezpieczeń - zabezpieczenie przeciwzwarciowe, ochrona przepięciowa, zabezpieczenie termiczne
Większy radiator - efektywniej odprowadza ciepło, dzięki czemu zasilacz mniej się nagrzewa i wolniej zużywa
Wykonany z najwyższej jakości materiałów i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

SKU DEL17563
Wejście 100-240V 1.8A 50-60Hz
Wyjście 19V 1.58A/2.1A 40W
Moc 40W
Wymiary 5.5*1.7mm
Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem Tak
Zabezpieczenie przed przeładowaniem Tak
Możliwość zwrotu Do 30 dni
Gwarancja 12 miesięcy

Zgodne numery części:

PA-1700-02 DA30D19 ADS-25SG-19-3 19025E

Ten produkt jest kompatybilny z:

Acer ADS-40SI-19-3 19030G ADS-40SG-19-3 19030G
Acer S220HQL G196WL S190WL
Acer Aspire One 360 (D260)
Acer Aspire One 522
Acer Aspire One 722
Acer Aspire One D270
Acer Aspire One E100
Acer Aspire One D255E
Acer Aspire One AOD255 Series
Acer Aspire One AOD255-A01B/B
Acer Aspire One AOD255-A01B/K
Acer Aspire One AOD255-A01B/W Acer Aspire One AOD257 Series Acer Aspire One AOD257-N57DQbb
Acer Aspire One AOD257-N57DQkk
Acer Aspire One AOD257-N57DQrr
Acer Aspire One AOD257-N57DQws Acer Aspire One AOD260 Series Acer Aspire One AOD260-2DGss
Acer Aspire One AOD260-2Dpu
Acer Aspire One D255 Series
Acer Aspire One D255-1134
Acer Aspire One D255-1203
Acer Aspire One D255-2107
Acer Aspire One D255-2136
Acer Aspire One D255-2184
Acer Aspire One D255-2256
Acer Aspire One D255-2301
Acer Aspire One D255-2331
Acer Aspire One D255-2333
Acer Aspire One D255-2509
Acer Aspire One D255-2670
Acer Aspire One D255-2691
Acer Aspire One D255-2795
Acer Aspire One D255-2929
Acer Aspire One D255-2934
Acer Aspire One D257
Acer Aspire One D257
Acer Aspire One D257E
Acer Aspire One D260
Acer Aspire One D260
Acer Aspire One D260-2028
Acer Aspire One D260-2097
Acer Aspire One D260-2203
Acer Aspire One D260-2207
Acer Aspire One D260-2344
Acer Aspire One D260-2365
Acer Aspire One D260-23797
Acer Aspire One D260-2380
Acer Aspire OneD260-2440
Acer Aspire One D260-2455
Acer Aspire One D260-2571
Acer Aspire One happy
Acer Aspire One happy2

Ochrona bezpieczeństwa

W zależności od konkretnej konfiguracji komputera producent mógł zastosować ładowarkę o nieco innej mocy lub rodzaju złącza. Aby upewnić się, że zasilacz będzie w 100% odpowiedni sprawdź poniższe parametry:

Moc - możesz sprawdzić wymaganą moc na spodzie laptopa, gdzie oznaczona jest jako Input np. 150W i/lub 19.5V-7.7A. Te same wartości oznaczone są jako Output na zasilaczu dołączonym do laptopa. Wartość mocy w watach lub prądu w amperach nowego zasilacza nie powinna być niższa od zalecanych. Możemy jednak zastosować bez przeszkód zasilacz o wyższej mocy - będzie on mniej obciążony, dzięki czemu będzie się mniej nagrzewał.

Napięcie - może różnić się maksymalnie o ±1V od zalecanego przez producenta

Wtyk zasilacza - producenci stosują różne wtyki nawet w zasilaczach oznaczonych tym samym modelem. Sprawdź czy kształt oraz wielkość wtyku są odpowiednie

Tag:Acer PA-1700-02 Zasilacz, PA-1700-02 Zasilacz do laptopa, Acer PA-1700-02 ładowarka,PA-1700-02 zasilaczy, Zapasowy Zasilacz do Acer PA-1700-02,Acer S220HQL G196WL S190WL.

*Nowabaterie.pl nie współpracuje z żadnym z wymienionych producentów. Wszelkie zarejestrowane znaki handlowe lub nazwy modeli wymienione powyżej są identyfikowane wyłącznie w celu wykazania zgodności.

WYSYŁKA

Obecnie wszystkie nasze towary są przez pocztowa priorytetowa (USPS), jeśli jesteś sprzedawcą, można wybrać inne. Nie możemy zapewnić overnight (czerwony UPS) oraz dostawa następnego dnia (UPS niebieski).

Międzynarodowa wysyłka

Czas dostawy wszystkie przedmioty wynosi od 7 do 15 dni roboczych z numerem śledzenia.Uwaga: ze względu na takie czynniki, jak święta i siła wyższa, kraje docelowe i kurierzy będą również wpływać na czas wysyłki. Jest to poza naszą kontrolą.

Kiedy moja pozycja statku?

Gdy wyroby są pakowane i wysyłane, zwykle tego samego dnia możemy przetwarzać zamówienia, zostanie wysłany na Twój e-mail informacji śledzenia na następny dzień, jeśli otrzymamy zamówienie w weekend, zajmiemy się wami poniedziałek zamówień.

Metody Płatności

Metody Płatności

FAQ

Jak mogę znaleźć odpowiednią bateria do laptopa?

1.Dowiedz się o swojej marce i modelu laptopa

Zazwyczaj numer modelu zostanie wydrukowany bezpośrednio na laptopie lub na etykiecie na spodzie laptopa.

2.Znajdź numer części baterii laptopa

Wyjmij baterię laptopa z notebooka i znajdź numer części baterii na etykiecie.

3.Potwierdź kompatybilność baterii laptopa

Przed zakupem upewnij się, że bateria jest zgodna z notebookiem, baterią do wymiany laptopa oraz pełną i przetestowaną listą kompatybilności.

Jak naładować bateria do laptopa?

1.Bateria laptopa musi być naładowany, aby mógł działać. Możesz podłączyć laptopa do gniazdka sieciowego, aby naładować baterię laptopa.

2.Bateria można ładować niezależnie od tego, czy akumulator jest całkowicie rozładowany. Zwłaszcza jeśli twój laptop używa baterii litowo-jonowej, nie ma żadnej różnicy.

3.Jeśli korzystasz z laptopa podczas ładowania, bateria do laptopa nie będzie ładowany dłużej. Akumulator będzie nadal ładowany, nawet jeśli notebook jest wyłączony.

Jakie aspekty bezpieczeństwa należy wziąć pod uwagę?

1. Zawsze umieszczaj baterię zgodnie z oznaczeniami dodatnich oraz ujemnych biegunów.

2. Nigdy nie otwieraj baterii.

3. Nie próbuj samodzielnie spawać ani lutować baterii.

4. Nigdy nie wrzucaj baterii do ognia.

5. Nigdy nie wrzucaj baterii do wody.

6. Nie przechowuj baterii w wilgotnych/mokrych miejscach, takich jak lodówka, chyba że są szczelnie zamknięte.

Czy mogę wyrzucić pustą baterię do mojego kosza na śmieci?

Wyrzucanie baterii do śmieci zbiorczych jest niewskazane. Baterie zawierają substancje szkodliwe dla środowiska. Istnieją specjalnie wydzielone miejsca, do których można przynieść swoje baterie, aby się ich pozbyć. Baterie, pozostawione w przeznaczonych do tego miejscach zostaną poddane recyklingowi.

Co mam zrobić z baterią po jej wyjęciu?

Nigdy nie wyrzucaj zużytej baterii do kosza na śmieci. Baterie zawierają różne szkodliwe substancje, które dostaną się do środowiska naturalnego w przypadku zwykłego składowania śmieci. Należy oddać zużyte baterie do miejsca, w którym zostaną poddane recyklingowi.