Czołowy specjalista w zakresie baterii oraz zasilaczy od 16 lat

Płatność

Płatność FAQ

>> Jakie metody płatności są akceptowane?

>> Czy muszę zapłacić za konto PayPal?

>> Czy PayPal jest bezpieczny?

>> Dlaczego moja płatność kredytowa została odrzucona?

Jakie metody płatności są akceptowane?

Jakie metody płatności są akceptowane?

Czy muszę zapłacić za konto PayPal?

Nie. Możesz płacić kartą kredytową / debetową (Visa, MasterCard, Stany Zjednoczone Express i Discover) - wszystko bez konta PayPal. Po przekierowaniu na stronę Paypal kliknij kartę "Zapłać kartą debetową lub kredytową".

Czy PayPal jest bezpieczny?

Tak. PayPal korzysta z technologii SSL, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji. Ponadto, gdy wysyłasz płatność za pośrednictwem systemu PayPal, odbiorca nie otrzyma poufnych informacji finansowych, takich jak numer karty kredytowej lub konta bankowego. W ten sposób nie musisz się martwić o płacenie ludziom, których nie znasz. PayPal został zaprojektowany od podstaw, aby być bezpieczniejszym sposobem przesyłania pieniędzy przez Internet. Twoje informacje finansowe nie zostaną sprzedane ani wystawione na działanie żadnego sprzedawcy lub sprzedawcy.

Dlaczego moja płatność kartą kredytową została odrzucona?

Wszelkie przetwarzanie płatności jest obsługiwane przez niezależny, bezpieczny procesor płatności. Nowabaterie.pl nie otrzymuje żadnych informacji o płatnościach. Sprawdź poniższe kwestie i skontaktuj się z wydawcą karty kredytowej, jeśli problem będzie się powtarzał.

+ Niepoprawne informacje rozliczeniowe

+ Niewystarczające środki

+ Card has been reported as lost or stolen

+ Karta wygasła

+ Karta nie została aktywowana

+ Karta nie może być używana do płacenia za towary / usługi w środowisku Cardholder-Not-Present (online / przez Internet)

+ 3-D Secure (MasterCard SecureCode i Verified by Visa) nie zostało aktywowane

+ Osiągnięto limit kredytowy